Jak stáhnout?


Pokud jste nový fanoušci, na web jste přišli poprvé a seriál vás zaujmul, nebo pokud vás seriál zajímá již dlouho ale nevíte jak nerychleji stahovat nové epizody Medium, tahle stránka je přesně pro vás.

Nejrychlejší cesta jak nejrychleji stáhnout Medium, leč anglicky, jsou torrenty. Pokud chcete vědět co přesně torrent je s technikého hlediska, tak je to tzv. peer-to-peer (P2P) nástroj pro distribuci souborů. Smysl je, že čím více lidí si danou věc stahují, tím se lepší stahovací rychlost pro ostatní zájemce. Když stahuje více lidí, je více zdrojů, což zlepšuje rychlost, pěkné že.?)

Přejdeme ale k tomu jak torrenty využívat. Torrent je jen soubor, abyste mohli stahovat, potřebujete program, který torrent zpracuje a daný soubor začne stahovat. Programu je mnoho, ale já vám můžu doporučit jeden, který používám já sám.

Program se jmenuje Utorrent.

Můžete si ho stáhnout zde (stahuj.centrum.cz), >>>.Program jednoduše nainstalujete. Poté stačí stáhnout z daného webu soubor torrentu a program se automaticky zapne. Objeví se nabídka, kde si můžete navolit jaké soubory stáhnout a kam se budou dané soubory stahovat (úplně horní nabídka), navolíte složku a kliknete dále.

torrent

Soubor se začne stahovat. Pokud je zdrojů hodně a v našem případě jich hodně bude tak se epizoda může stáhnout klidně i do pár desítek minut. Závisí to ale i na rychlosti internetu. Po stáhnutí budou soubory v navolené složce.

Poté, máte novou epizodu Medium na počítači tím nejrychlejším způsobem. Epizody stahované přes torrenty jsou zpravidla v původním znění, v našem případě anglické, čili budete potřebovat titulky, které si tomhle webu můžete stáhnout v sekci titulky.

Torrenty na celé série Medium

První série, >>>

Druhá série, >>>

Třetí série, >>>

Čtvrtá série, >>>

Pátá série, >>>

*všechny torrenty ke stažení nejsou umístěné na serveru medium.sff.cz ani sff.cz

A poslední otázka, kterou vám můžu zopovědět je. Není to nebezpečné, není možné někdy stáhnout nějaký nebezpečný virus.? Ano, možné to je, nicméně u stahování seriálu se to nestává, každopádně doporučuji mít antivirus.

Pokud máte ještě nějaké otázky, napište je do komentářů na téhle stránce a já se vám budu co nejrychleji snažit odpovědět.

 • Print
 • Twitter
 • Facebook
 • Google Bookmarks
 • Digg
 • Sphinn
 • del.icio.us
 • Mixx
 • Blogplay
 1. #1 by Calwen - 17.11.2009 at 14:25

  dobrý den,
  stahuji celý seriál a koukala jsem na ty titulky, co jsou zde také ke stažení, ale nějak jsem nepochopila, proč jsou anglické, když píšete, že je seriál v původním anglickém znění, tak potřebuji české titulky. k anglickému znění nepotřebuji i anglické titulky…. děkuji za vysvětlení

 2. #2 by Hruš - 19.11.2009 at 15:50

  Calwen – anglicke titulky jsou skvele, pokud ovladas anglictinu na pokrocile urovni, ale nerozumis uplne vsemu. Navic jsou prepsane slovo od slova, takze jsou docela idealnim prostredkem k uceni se anglictine. Ja sam jsem si anglictinu na angl. titulcich vyrazne vylepsil.

  Jinak ke stahovani – dnes bych radeji stahoval pres rapidshare (www.rapidshare.com) nebo podobne skladky (czshare). U nas neni legalni poskytovat – sdilet filmy (u serialu to muze byt jinak – nejsem odbornik), zatimco stahovani je (relativne?) legalni. U torrentu ale sdilis. U rpaidsharu jen stahujes… Nehlede na to, ze s predplacenim, ktere neni az tak drahe, mas oproti torrentu vysokou a konstantni rychlost (ktere u torrentu dosahnes jen u filmu/serialu sdilenem mnoha lidmi (seedy)).

  @autor clanku – chtelo by to korektorku ;) Jinak pokracuj v dobre praci.

 3. #3 by Hadson - 19.11.2009 at 16:58

  Ahojky, mno titulky jsou takoví problem., Zatím máme titulky jen na pátou a na pár dílů šesté série, jelikož prostě nejsou lidi kteří by byli ochotní přeložit ty anglické titulky do češtiny,. Je to celkem hrozná práce , čili se ani nedivím a jsem rád že máme andreu která nám dělá titulky na nové díli.

  A co se týče rapidshare,. Za prvé, se o tom dá opravdu mluvit jen v komentech jelikož to je v poctatě warez a to si tady nemuzu jen tak psat, jelikož to mám zakázané od sff.com, která hostí můj web.) Nicméně v mnoha věcech je to lepší než torrent a pokud se na to cítíte klidně si to stahujte přes rapid. ))

  A děkuji za pochvalu, co se týče korekce, snažím se seč můžu ale někdy mě něco ujede., jsem rád že jsem někdy někdo hodí nějaký koment. díky,

 4. #4 by Martin - 07.02.2010 at 22:21

  Pokud chcete starší díly(série 1,2,3) jsou k dispozici na http://www.ulozto.cz Tam jsou dabované v češtině.

 5. #5 by Klae - 09.03.2010 at 21:19

  prosím vás jak to mam stahnout pres ten torrent ? me to nejak nejde :( nejde jeste nejak jinak?

 6. #6 by Hadson - 16.03.2010 at 20:10

  vzdyt na téhle stránce je napsané jak stahovat přes torrenty. :D Řekni s čím máš přesně problém a třeba ti dokážu pomoct. Jinak jiné zpusoby, například uloz.to, nebo rapidshare, ale ja tyhle servery moc nepoužívám takže nemužu doporučit. Spíš ještě zkus ty torrenty

 7. #7 by Baruš - 17.03.2011 at 17:03

  chtěla jsem se zeptat ten torrent na pátou serii tam není kde se dá ještě jinde stáhnout?:) děkuji

 8. #8 by Kiki - 22.04.2011 at 20:11

  a kde stahnu české titulky? díky :)

(Nebude zobrazen)
 1. Zatím žádné trackbacky.