Pilot


Základní informace

České číslování: 1. řada / 1. díl (celkově 1. díl)
Český název: Pilot
Původní název: Pilot
První vysílání: 3. ledna 2005
První vysílání v ČR: 11. prosince 2008
Rok natočení: 2005
Délka: 45 minut

Obsah

Allison Duboisová žije s manželem Joem a dvěma dcerkami. Po třicítce se rozhodne, že bude studovat práva. Pracuje na prokuratuře jako asistentka, která má třídit fotografie případů. Zjistí, že má výjimečný dar, parapsychologické schopnosti, díky nimž vidí mrtvé i to, co se jim přihodilo. Spatří tak, jak muž jménem Martinez zastřelí jakéhosi Pabla a jeho ženu. Když na prokuratuře prezentuje fotografie, přidá k nim i svou teorii. Prokurátor Manuel Devalos jí však nevěří…

Její manžel Joe, který je leteckým inženýrem, Allison navrhne, aby všechny příběhy sepsali a poslali na policii. Z texaského Phoenixu se jí ozvou rangeři a pozvou ji do města. Kapitán Kenneth Push jí sdělí, že něco podobného, co s Joem popsali, se nedávno stalo u nich. Sedmnáctiletý mladík unesl šestiletého chlapce a policie se domnívá, že ho sexuálně zneužil. Mladíka mají ve vazbě, ale chlapečka nenašli. Allison identifikuje jak místo činu, tak i místo, kde je zavražděný chlapeček zakopaný. Push jí nevěří do té doby, dokud nezjistí, že Allison ví, že má nemocné srdce, i když to nikomu neřekl.

Texas však zasáhne hurikán, který pravděpodobně s prudkým deštěm tělo chlapce odplaví. Allison navštíví pachatele ve vazbě a když s ním mluví, dostane vnuknutí, že se se vším svěřil vězni ve vedlejší cele. Raymond Vargas se nakonec nechá k výpovědi přemluvit a případ sedmnáctiletého vraha jde k soudu.

Když se Allison poté vrátí domů, rozhodne se, že by se svými schopnostmi nikdy nemohla být dobrou, nezávislou právničkou a podá na prokuratuře výpověď. Prokurátor Devalos jí prozradí, že její teorie dvojnásobné vraždy spáchané Martinezem se potvrdila a Martinez se přiznal. Prokurátor si Allison najme na tajné konzultace.

Poprvé si ji zavolá k případu obžalovaného, který podle všeho chladnokrevně rozpáral svou manželku. Allison ve snu viděla i tohoto muže…

Vedlejší role

Arliss Howard kapitán Kenneth Push
Rachel Miner Leah
Lawrence Pressman Couples Counselor
April Grace Balinda Alexander
Matt Barr 17 Year Old Boy
Jamil Walker Smith Raymond Vargas
Margo Martindale Psychic
Bruce Nozick Attorney
Randy Mulkey Texas Ranger #2
Joe Stevens Sergeant
Terry Woodberry Texas Prison Guard
Frank Wood Crazed Man
John Paxton Older Man
Scott Rabinowitz Raleigh
Jamie Litton 11 Year Old Girl
Ken Kerman Arizona Prison Guard
Dan Romero Announcer
Lorenzo Callender Pablo
Frank Alvarez Martinez
Remy Ryan Hernandez Pablo’s Texas
Tina DiJoseph Ranger #1Wife
Heather Sullivan Waitress

S laskavým dovolením nám obsah poskytl web serialzone.cz


/>>>další epizoda
  • Print
  • Twitter
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Digg
  • Sphinn
  • del.icio.us
  • Mixx
  • Blogplay