Druhá strana trati


Základní informace

České číslování: 1. řada / 10. díl (celkově 10. díl)
Český název: Druhá strana trati
Původní název: Other Side of the Tracks, The
První vysílání: 14. března 2005
První vysílání v ČR: 7. ledna 2009
Rok natočení: 2005
Délka: 45 minut

Obsah

Allison Duboisová je už delší dobu unavená, protože se jí každou noc zdá sen o dvou chlapcích, kteří chtějí před vlakem přeběhnout trať. Staršímu se to podaří, ale mladší zakopne a upadne.

Na jedné oslavě se Allison setká s doktorem Leonardem Cardwellem, expertem na parapsychologii. Navštíví ho a ukáže se, že sen, který se jí zdá, je jeho vlastní příběh. Když vlak přejel, jeho mladší bratr Kenny zmizel. Prý ho chytil a zabil nějaký muž, který tehdy zabil i další tři děti. Tělo Kennyho se ale nikdy nenašlo a Leonard z vyprávění ví, že pachatele v zuřivosti zastřelil jeden z nešťastných otců.

Prokurátor Manuel Devalos si Allison pozve, aby mu pomohla vyřešit případ vraždy radního Miguela Garcíi, který ve čtvrti bojoval proti kriminalitě a byl zastřelen v autě. Na policii se přišel udat chudý čtrnáctiletý chlapec Chavo Galindo v doprovodu renomovaného právníka Nylese. Devalos má ale podezření, že pravý vrah si chlapce koupil. Vyčerpaná Allison se však na tento případ nemůže soustředit. Devalos navrhne Chavovi ten nejvyšší trest a doufá, že chlapec ve strachu přizná pravdu.

Když jde Allison s rodinou do kina, uvidí upoutávku na film, který připomíná Leonardův příběh. V knihkupectví pak narazí na knihu podle románu jakéhosi Kena Buckleye. Zjistí, že žije v Arizoně blízko u trati a román napsal podle historek o zmařených životech, které slýchával v dětství. Když za ním Allison jede, zjeví se jí jeho matka Connie, která už dvacet let nemůže v klidu spočinout, protože ji trápí, co udělala. Chce to odčinit a prosí Allison, aby jí pomohla…

Vedlejší postavy

Kendahl King Sondra
Elizabeth Lackey Kamala
Wallace Langham Alan
Seth T. Walker detektiv
Jonathan Chase Cowboy
Tina DiJoseph Lynn DiNovi
Romeo Rene Fabian Chavo’s Friend
Andrew Geller Trailer Narrator
Zach Grenier Professor Leonard Cardwell
Michael Mantell Nyles
Samuel Monterroza Chavo Galindo
Nathan Price Ken
Nick Price Andrew
Victor Talmadge Ken Buckley
Caryn West Mary Buckley
Grace Zabriskie Connie Buckley

S laskavým dovolením nám obsah poskytl web serialzone.cz

předešlá epizoda<<</>>>další epizoda
  • Print
  • Twitter
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Digg
  • Sphinn
  • del.icio.us
  • Mixx
  • Blogplay